חיפוש באתר

מוסיקה

 

קונסרבטוריון אקורד

קונסרבטוריון "אקורד" בניהולה של הגב' אירנה מדבדבה, מציע מגוון רחב של אפשרויות להתפתח בעולם המוסיקה. המרכז מאפשר שיעורי נגינה פרטניים בכלי נגינה מגוונים, לכל הרמות ולכל הגילאים, שיעורים קבוצתיים לגיל הרך ושיעורים לבעלי צרכים מיוחדים. בנוסף מציע הקונסרבטוריון פעילויות מוסיקליות שונות לאוהבי המוסיקה.

מקום ההוראה

הקונסרבטוריון פועל בבניין המינהל הקהילתי (שדרות משה דיין 135) וכן בשלוש שלוחות במזרח השכונה: בבית הספר תל"י (רחוב יצחק טוניק 21), בשלוחת המנהל הקהילתי (רחוב יצחק טוניק 23) ובית הספר ממלכתי דתי בפסגת זאב מזרח. צוות המורים מונה כ-23 מורים למוסיקה, המלמדים בכלים שונים ומגוונים. מורי המרכז, נבחרו בקפידה, קיבלו הכשרתם באקדמיות למוסיקה בארץ ובחו"ל, כולם בעלי תואר ראשון או שני במוסיקה.

תוכנית הלימודים

הלימודים מתקיימים באווירה חמה, אוהדת ומעודדת, לצד שמירה על מקצועיות ושאיפה להישגים גבוהים ולמצוינות. הלימודים מתקיימים לפי הדרישות של הפיקוח הארצי לחינוך מוזיקלי. לכל תלמיד נבנית תכנית לימודים אישית על ידי המורה הפרטי. כל מורה מקיים מספר קונצרטים כיתתיים במהלך השנה המאפשרים לתלמיד לרכוש ביטחון בנגינה מול קהל. בנוסף, מקיים המרכז מספר קונצרטים פומביים הפתוחים לכלל תושבי השכונה וכן קונצרט מורים. במסגרת שנת הלימודים מתחייב המרכז למתן מספר מסוים של שיעורים, הנפרשים לאורך השנה. יש אפשרות ללמוד במסגרת של שיעור שבועי אחד או מסגרת של פעמיים בשבוע.

שיעורי העשרה

בנוסף לשיעורים הפרטניים, כל תלמיד במרכז זכאי להשתתף בתשלום סמלי של 45 ש"ח בשיעורי העשרה ולימודי תווים. תלמידים שלא לומדים בקונסרבטוריון יכלים להשתתף בלימודי תיאוריה בתשלום של 95 ש"ח.

פעילות משפחתית וקהילתית סביב המוסיקה

קונסרבטוריון אקורד שם לעצמו כמטרה להפוך את הקהילה בפסגת זאב לקהילה מוסיקלית ולפתח אהבה למוסיקה לדור הצעיר. לכן, הוא שם דגש על פעילות קהילתית למשפחות ומפתח כישרונות צעירים וקבוצות ייצוגיות אשר מייצגות בגאווה את השכונה. הפעילות כוללת תחרויות שירה ("כוכב נולד" לילדים ובני נוער ו"שר ומאושר" למבוגרים), ערבי שירה בציבור, מקהלות, סדנאות מוסיקליות, הרכבי נוער ועוד.

שיעורי המוסיקה במרכז אקורד:

שיעורים פרטניים: שיעורים אישיים לכל הגילאים בכלים הבאים: פסנתר (קלאסי וג'אז), סקסופון, קלרינט, חלילית, חליל צד, חצוצרה, כינור, צ'לו, גיטרה קלאסית, גיטרה אקוסטית, גיטרה חשמלית, גיטרה בס, אורגנית, מערכת תופים, דרבוקה, פיתוח קול ועוד. 

חוויה מוזיקלית לגיל הרך: תוכנית ייחודיות לגיל הרך המפתחת את החושים המוסיקליים, עוזרת לילדים להיכנס לעולם המוזיקה ומכינה אותם ללימוד כלי נגינה.

מסלול חדש! לימוד נגינה והרכבים: לימוד נגינה בכלי נבחר כולל השתתפות בהרכב מוזיקלי.

קבוצות הנגינה בתוך בתי הספר בשכונה:

צוות הקונסרבטוריון פועל בתוך בתי הספר ומלמד כלים שונים כמו כלי נשיפה (סקסופון, קלרינט וחצוצרה), כלי מיתרים (כינור וצ'לו) ופיתוח קול. תלמידי בית הספר משתתפים בקונצרטים שונים של הקונסרבטוריון.

חדש בקונסרבטוריון!

נפתחת חבורת זמר ייצוגית לגילאי אחרי צבא והלאה, מקהלת ילדים ותזמורת קהילתית. בתוכנית יצירות של זמנים שונים וסגנונות שונים, פיתוח מיומנות ביצוע, השתתפות באירועים שכונתיים ובכנסים ארציים ובינלאומיים. הקבוצות ינוצחו ע"י מנצחים מקצועיים בעלי תואר אקדמי מוזיקלי ובעלי ניסיון רב בתחום.

טלפון ישיר: 02-5848917

לסרטון לחץ כאן

מוסיקה
צרו קשר:
  • דוא"ל:pisgatze@matnasim.org.il
  • השלוחות שלנו:
    פעילויות:
    תוכן מרכזי:
    קישורים:
    מתנסנט חוגים הצהרת נגישות