הרישום לצהרונים מסתיים!

תקופת הקורונה מאתגרת את כולנו, אתכם ההורים וגם אותנו ב"ניצנים".

יחד עם זאת פנינו לעתיד, ואנו נערכים בהתרגשות רבה לפתיחת צהרוני "ניצנים" לשנת תשפ"א, ומצפים לכם עם צוותים מסורים, תכנית העשרה, תכנית הזנה מפוקחת ועוד.
על מנת לפתוח צהרון במבנה הגן, נדרש מינימום של ילדים, וזאת בהתאם לקול הקורא של מנח"י.
כדי להימנע ממצב שבו תרשמו באיחור ותגלו שהצהרון בגן אליו נרשמתם, לא נפתח עקב מיעוט נרשמים... אתם מוזמנים להירשם כבר עכשיו כדי שנערך בהתאם.
הרישום עד ה-8.8.20.
אל תחכו לרגע האחרון!
כנסו עכשיו לאתר המינהל הקהילתי והבטיחו את מקומכם בצהרוני "ניצנים"
קישור להרשמה: https://bit.ly/3fh1Qad
באיחולי בריאות נפלאה וקיץ נהדר,

דפנה, מנהלת הגיל הרך בפסגת זאב

 

חיפוש באתר

כללי

אודותינו

אודות מינהל קהילתי פסגת זאב

מינהל קהילתי פסגת זאב הוא אירגון חברתי קהילתי המאפשר לתושבי השכונה לקחת חלק פעיל בתהליך קבלת ההחלטות בקהילה. הקמתו היא פועל יוצא של צרכי הממסד ותביעת התושבים. בראש המינהל הקהילתי ניצבת הנהלה המורכבת מתושבים שנבחרו בהליך דמוקרטי על ידי תושבי השכונה ומנציגי עיריית ירושלים והחברה למתנ"סים.

מנהל המינהל הקהילתי וצוות העובדים כפופים להחלטות ההנהלה המתוות למעשה את מדיניות הפעולה.  חברי ההנהלה יושבים בראשות וועדות קהילתיות שתפקידן לאפשר הן לגופים הפועלים בשכונה והן לתושבים לקחת חלק בתהליכי קבלת ההחלטות וקביעת המדיניות בנושאים השונים.

פעולות המינהל נחלקות לשתיים. האחת, הפעלה ישירה של תוכניות פעילות במגוון רחב של נושאים. השניה, תכלול והתוויה של תהליכים אסטרטגיים בכלל התחומים הקשורים לחיי הקהילה (ביטחון, פנאי, איכות סביבה, תיכנון, העשרה וכיו"ב).

צרו קשר:
  • מינהל קהילתי פסגת זאב
  • משה דיין 135
  • ירושלים
  • 02-5848900
  • פקס: 02-5848910
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות