הרישום לצהרונים מסתיים!

תקופת הקורונה מאתגרת את כולנו, אתכם ההורים וגם אותנו ב"ניצנים".

יחד עם זאת פנינו לעתיד, ואנו נערכים בהתרגשות רבה לפתיחת צהרוני "ניצנים" לשנת תשפ"א, ומצפים לכם עם צוותים מסורים, תכנית העשרה, תכנית הזנה מפוקחת ועוד.
על מנת לפתוח צהרון במבנה הגן, נדרש מינימום של ילדים, וזאת בהתאם לקול הקורא של מנח"י.
כדי להימנע ממצב שבו תרשמו באיחור ותגלו שהצהרון בגן אליו נרשמתם, לא נפתח עקב מיעוט נרשמים... אתם מוזמנים להירשם כבר עכשיו כדי שנערך בהתאם.
הרישום עד ה-8.8.20.
אל תחכו לרגע האחרון!
כנסו עכשיו לאתר המינהל הקהילתי והבטיחו את מקומכם בצהרוני "ניצנים"
קישור להרשמה: https://bit.ly/3fh1Qad
באיחולי בריאות נפלאה וקיץ נהדר,

דפנה, מנהלת הגיל הרך בפסגת זאב

 

חיפוש באתר

תרבות ופנאי

תרבות ופנאי

  מינהל קהילתי פסגת זאב, מאוגד בתוכן מרחב עשיר וצבעוני שמצמיח מנהיגות ומפעלים יהודיים-תרבותיים חשובים ופורצי דרך. המטרה העיקרית בתחום תרבות היא לסייע ליוזמות קהילתיות שונות לטפח ולקדם את צביונו הרב גוני של המרחב הציבורי.


  הפעילות בתחום מושתתת על פורום תושבים הפועל במדיות החברתיות השונות שחותר לביטוי מקסימלי של כלל הגוונים, הזרמים והאמונות במרחב היהודי והקהילתי של השכונה ה מגבשים חזון לתרבות שכונתית "מתחת לבית".


  אנו מאמינים שאירועים במרחב הציבורי הם הזדמנות לבטא ולהציג לראווה את העושר הקהילתי של שכונות המינהל. האירועים שלנו מזמינים ומאפשרים קהילות לבטא כיצד הם מעוניינים לחגוג יחד חגים ואירועים.


  אירועי התרבות מונגשים ומתקיימים במרחב כולו: בגינות הציבוריות, בגינות הקהילתיות, באולמות, בהיכלי הספורט, בעסקים מקומיים ובבתי הכנסת. האירועים שלנו נותנים ביטוי לתרבות היהודית – ישראלית של מרחב גינות השכונה ולפניה מרובות הגוונים גם של העיר ירושלים.

  אלי גור

  מנהל תחום תרבות

   

  elietarbut@gmail.com

   

  טלפון :  02-5848912

   

  צרו קשר:
  המחלקות שלנו:
  פעילויות:
  תוכן מרכזי:
  קישורים:
  מתנסנט חוגים הצהרת נגישות